JAK ODZYSKAĆ RÓWNOWAGĘ CIAŁA I UWOLNIĆ JE SKUTECZNIE OD PRZYCZYN CHOROBY

Cześć, mam kilka bardzo ważnych informacji i postanowiłam je Tobie przekazać, bo może właśnie teraz poszukujesz takiego rozwiązania. Zdecydowałam podzielić się z Tobą tym, co zadziałało dla mnie i dla tysięcy ludzi na świecie, a jest to metoda jeszcze bardzo mało znana.

Odpowiedz sobie proszę najpierw na pytania:
Jakie było by Twoje samopoczucie, gdybyś odczuwał spokój, że posiadasz zawsze przy sobie rozwiązanie, które pomaga Tobie usunąć problem zdrowotny w godzinę, albo w zdecydowanie krótszym czasie niż tradycyjna  terapia lekami lub suplementacją?

Czy myślałeś kiedyś lub marzyłeś, że przyłożysz do swojego ciała magiczny przyrząd, który uwolni Cię od bólu lub pomoże zrzucić z ramion ciężar całego dnia, albo pomoże zebrać myśli i polepszy pamięć? A może dużo ćwiczysz lub pracujesz fizycznie i marzysz o czymś, co szybko zregeneruje Twoje ciało fizyczne? Albo może pracujesz dużo umysłowo i o godz.16.00 czujesz, że twój mózg potrzebuje wsparcia i resetu?

Otóż dożyliśmy czasów, gdy takie nowoczesne rozwiązania można stosować w domu. I nie jest to żadna magia, a czysta fizyka i medycyna kwantowa. Technologia zapukała do naszych drzwi w najbardziej odpowiednim momencie. Właśnie teraz, gdy bardzo często sami musimy rozwiązywać swoje problemy zdrowotne, emocjonalne i finansowe.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Wypełnij formularz, skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin. 

Kilka faktów, aby wprowadzić Cię w temat:

Jak dowodzą badania naukowe ciało człowieka to zbiornik wody, a połączone ze sobą w klastry, cząsteczki H2O, decydują o długości naszego życia. Co ważne, równowaga pomiędzy różnymi frakcjami wody pozwala na zachowanie balansu, który daje wsparcie w prawidłowym działaniu narządów. A to już początek długiego życia w zdrowiu. Woda to także przewodnik prądu, a tego nauczyliśmy się już w szkole. Dlatego możemy wykorzystać wodę jako nośnik dla częstotliwości i mikroprądów generowanych przez specjalne nowoczesne urządzenia i uzyskać w bardzo
krótkim czasie efekt zdrowienia komórek. Dzięki temu działaniu komórki mogą pobrać to, co jest im potrzebne do życia, czyli witaminy i minerały, a oddać to, co im szkodzi: substancje toksyczne, metale ciężkie czy odchody
od pasożytnicze.

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Przejmij kontrolę nad energią swojego ciała przez całą dobę.

Korzystaj z bezpiecznych rozwiązań, które pomagają ludziom, w różnych problemach zdrowotnych.

Miej zawsze możliwość doboru najlepszych rozwiązań dla Twojego organizmu, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Najważniejsza jest błona komórkowa

Jako osoba świadoma z pewnością wiesz, jak ważne jest właściwe nawodnienie komórek i zapewne stosujesz na co dzień duże jej ilości, ale czy wiesz, że sama woda nie wystarczy? Nawet najlepsza. Potrzebne jest jeszcze prawidłowe napięcie błony komórkowej. A w tym pomagają właśnie mikroprądy. To dzięki ich właściwościom medycyna zachodnia stosuje w fizykoterapii kuracje mikroprądami, w celu przyspieszenia gojenia ran czy kości po złamaniach. Może kiedyś miałeś możliwość korzystać z dobrodziejstwa mikroprądów? Co jest jeszcze istotne, to to, że napięcie błony komórkowej zapewnia długowieczność. Jak pokazują badania naukowe przeprowadzone przez Roberta O. Beckera i Björna Nordenströma, mikroprądy są w stanie pokonać każde zwiotczenie komórki, brak energii i niedobór aminokwasów, których konsekwencją są bóle, obrzęki i blokada w przepływie krwi oraz limfy. Wtedy zaczynają też rozmnażać się komórki nowotworowe. Można
oczywiście te procesy zatrzymać, spowolnić lub w ogóle im przeciwdziałać. Trzeba mieć tylko rozwiązanie w domu, które pozwala zastosować mikroprądy, tak, aby zadziałać od razu w momencie powstania problemu.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Wypełnij formularz, skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin. 

Częstotliwości to klucz do życia na właściwych wibracjach

Jakie byłoby twoje nastawienie, gdybyś mógł takie urządzenie mieć w swoim domu na własność? Co byś powiedział, gdybyś mógł na co dzień oczyszczać swoje komórki z toksyn, złogów i zachować w ten sposób młodość komórek? Oprócz mikroprądów, drugą niezwykłą technologią jaka rozwija się z szybkością kwantów jest medycyna częstotliwości. To fascynujące, że przywracając naszym komórkom prawidłowe wibracje, możemy przywrócić organizm do równowagi i harmonii zaledwie w godzinę. Poczuć ulgę i uwolnienie od całodziennego balastu emocji. Mam bardzo dużo dowodów na skuteczność tych rozwiązań. Od 3-ch lat testuję mikroprądy oraz częstotliwości u siebie, u moich rodziców, dzieci, a nawet u mojego kota, któremu mikroprądy i częstotliwości uratowały życie przy silnej anemii wywołanej Mycoplasma Haemafelis (przywróciłam ją do życia w ciągu 14 dni od diagnozy).

Ze względu na tak liczne dowody skuteczności tej metody postanowiłam podzielić się tym z każdą osobą, bo może właśnie Ty też potrzebujesz takiego rozwiązania, lub ktoś z osób które znasz. Może masz problem zdrowotny, na który nie znajdujesz rozwiązania, albo jesteś zdrowy, a jednak czujesz, że powoli tracisz energię życia.

O mnie

Justyna Chmielewska
Dietetyk, Naturopata, Terapeuta TBRH,  Konsulat i diagnosta

Telefon: 882 107 486
Mail: kontakt@poznajhealy.pl

Podejmij wyzwanie i umów się na spotkanie

Jeżeli uznasz, że temat Cię zainteresował umów się ze mną na rozmowę. Powiem Tobie dużo więcej. Fizyka kwantowa i częstotliwości to medycyna jutra dostępna dzisiaj. Nie odkładaj tego na później. Dowiedz się. Warto korzystać z tych rozwiązań już teraz, aby zapobiegać, aby mieć możliwość podejmowania decyzji, zanim zrobią to za nas mikroby lub substancje toksyczne wytworzone nadmiernym stresem czy stanami depresyjnymi. Dzisiejszy człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje szybkiej regeneracji, balansu i harmonizacji na poziomie komórkowym, w bardzo szybkim czasie. 

Jak pokazują analizy rynkowe współczesny Polak najbardziej boi się inflacji, podwyżek i choroby. Doświadczenia ostatnich trzech lat pokazały, że w temacie i zdrowia i finansów jesteśmy zdani wyłącznie na siebie samych. Aby mieć zdrowie trzeba mieć finanse, ale aby pracować trzeba mieć zdrowie. 

A jakie jest Twoje podejście do możliwości posiadania rozwiązania na szybki powrót do zdrowia w domu, bez konieczności wizyty u lekarza? Mam nadzieję, że to co napisałam zainteresowało Cię na tyle, że przynajmniej zechcesz zdobyć w tym temacie więcej informacji. Porozmawiajmy o tym, powiem Tobie jak pomagam sobie i innym w bólu czy nadmiernym stresie, w problemach z koncentracją czy pamięcią.

Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na rozmowę. Zajmie to nam 30 minut. Skorzystaj, to nic nie kosztuje, a zyskać możesz bardzo wiele: niezależność, rozwiązanie na wiele problemów zdrowotnych i przede wszystkim życie bez bólu dla Ciebie, Twojej rodziny i twoich czworonożnych przyjaciół. Po rozmowie będę miała dla Ciebie ciekawą propozycję analizy potrzeb energetycznych Twoich komórek. Do zobaczenia.

Wybierz swój ulubiony cykl i program

Podsumowanie

Czego dowiesz się w trakcie pierwszego spotkania: 

  1. Na czym polega działanie mikroprądów i częstotliwości w bardzo szybkim usuwaniu z organizmu zaburzeń i przywracaniu go do zdrowia, szybciej niż tradycyjne metody i jak to może zadziałać dla Ciebie. 
  2. Jaki zakres kuracji możesz prowadzić dla siebie i swojej rodziny bez wychodzenia z domu, korzystając z urządzenia sprawdzonego przez ponad 2ootys. użytkowników na przestrzeni 3-ch lat, na całym świecie.
  3. Poznasz możliwości urządzenia nazywanego przez użytkowników medycyną jutra dostępną dzisiaj, które swoimi rozwiązaniami zasługuje na nagrodę nobla.
  4. Będziesz miał możliwość poznania wielu korzyści jakie daje to urządzenie, w tym także diagnostyczne, albowiem na kolejnym spotkaniu otrzymasz analizę wskazującą: jakie programy najlepiej rozwiążą Twój problem zdrowotny.
  5. Dowiesz się kto jest zaangażowany w rozwój nowoczesnych metod diagnostyczno- terapeutycznych, aby jak najwięcej ludzi na świecie otrzymało wsparcie, które Ty możesz dzisiaj dostać jako jeden z pierwszych.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Wypełnij formularz, skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin. 

Copyright © 2020 Aurum Instytut Medycyny Holistycznej. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka Prywatności | Regulamin

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Wypełnij formularz

Zostaw kontakt do siebie, skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin. 

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojej formularza, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma Aurum Instytut Medycyny Holistycznej Dorota Chmielewska, z siedzibą w Wysogotowie, ul. Wierzbowa 20. Więcej informacji na temat przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności oraz regulaminie.