Witaj na blogu Poznaj Healy!

Polub nasz fanpage

Udostępnij!

Facebook
WhatsApp

Zapraszam Cię do świata nowoczesnych rozwiązań dla zdrowia

Świat nauki coraz bardziej poszerza swoje granice i wkracza intensywnie, w życie człowieka, oferując wiele możliwości diagnostyczno-terapeutycznych. Chcąc być na bieżąco z rozwiązaniami możliwymi do zastosowania w codziennej praktyce osób zawodowo związanych ze zdrowiem, podążamy za nowościami technologicznymi i jesteśmy w stałym kontakcie z producentami nowoczesnych urządzeń. Akademia Diagnosty, która powstała jako odpowiedź na potrzeby edukacyjne, dla osób korzystających w swej pracy z nowoczesnych urządzeń biomagnetycznych prowadzi w tym zakresie systematyczne szkolenia właśnie dla takich osób.

Odkrywamy nowe możliwości, również dla osób indywidualnych, które chcą korzystać z nowoczesnych rozwiązań w domowym zaciszu. Wybór właściwych urządzeń, odpowiednia diagnostyka i prawidłowy odczyt wyników stanowią konieczność ciągłego zgłębiania wiedzy i poszerzania informacji w bardzo wielu dziedzinach nauki. Blog ten jest właśnie skierowany dla każdego, kto poszukuje rzetelnych informacji o możliwościach, rozwiązaniach i dowodach, w zakresie nowoczesnych urządzeń i wiedzy wymaganej przy ich obsłudze. Jest ona konieczna do właściwego zrozumienia wielu zagadnień, które korespondują z zagadnieniami urządzeń.

Celem jest to, abyśmy mogli w jak najkrótszym czasie otrzymywać maksymalną ilość informacji o naszym organizmie i wdrożyć najlepsze metody przywracające komórkom równowagę oraz życiowy potencjał.
Zapraszamy serdecznie do lektury naszych artykułów każdego, kto potrzebuje praktycznej wiedzy popartej licznymi dowodami naukowymi.

Otrzymuj ważne informacje!

Zależy Ci na rzetelnej wiedzy i chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami? Zapisz się na newsletter wpisując poniżej swój email. 

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Otrzymuj ważne informacje!

Zależy Ci na rzetelnej wiedzy
i chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami?
Zapisz się na newsletter wpisując poniżej swój email.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Formularz kontaktowy​​

Masz pytanie? Wypełnij formularz, a my w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą.

Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.