Warsztaty dla konsultantów "Droga do zdrowia z Healy"

Weź udział w certyfikowanych warsztatach i otrzymaj swój certyfikat!

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

posiadasz healy

Posiadasz healy, chcesz rekomendować je innym osobom i potrzebujesz know-how.

Chcesz rozwinąć biznes z healy

Szukasz pomysłu na swój biznes i chcesz zainwestować minimum pieniędzy oraz maksimum swojego zaangażowania i czasu.

Szukasz stabilizacji

Czujesz potrzebę posiadania stabilnego biznesu w bardzo rozwojowej branży wellness.

Potrzebujesz gotowych rozwiązań

Jesteś gotowy na nowe wyzwania w swoim życiu, tylko potrzebujesz gotowych i sprawdzonych rozwiązań.

Zarezerwuj swoje miejsce!

Już dzisiaj możesz zarezerwować swoje miejsce. Warsztaty posiadają ograniczoną ilość miejsc, dlatego warto zapisać się jeszcze dzisiaj! 

Czas na rozwój Twojego biznesu

Celem warsztatów jest  prezentacja i omówienie w praktyce, wszystkich tematów potrzebnych do pracy z klientem, w trakcie środowych warsztatów dla nowych klientów oraz przydatnych w domknięciu sprzedaży. Miej wpływ na swój rozwój zawodowy i zwiększ dochody,  przy minimalnym nakładzie finansowym. 

Dlaczego powstały warsztaty?

Od ponad dwóch lat firma Healy weszła bardzo aktywnie na rynek międzynarodowy, proponując unikatowy produkt Healy. Wielu klientów zachwyciło się tym rozwiązaniem i zaczęło stosować je w zaciszu swojego domu jako podręcznego diagnostę i terapeutę, przy zastosowaniu częstotliwości i mikroprądów. Okazało się także, że produkt jest na tyle ciekawy i skuteczny, że zawiązała się grupa ludzi, która aktywnie rekomenduje ten produkt innym osobom.

Od 01.09.2021 firma wprowadziła całkowicie  nowe rozwiązanie produktowe tzw. Healy 2.0. Innowacyjność polega na sprzedaży Healy w formie urządzeń oraz abonamentów na programy.
Nowa oferta stworzyła możliwość stopniowego poznawania przez klientów, produktów Healy World. Pojawiła się także możliwość, aby mniejszym kosztem rozpocząć świadomą drogę do zdrowia, przy zastosowaniu Healy i produktów, które z nim współpracują. Nowa oferta produktowa Healy była także inspiracją do opracowania programu pro zdrowotnego „droga do zdrowia z Healy”. 

W celu jego realizacji w każdą środę odbywają się warsztaty dla nowych klientów, które to spotkania umożliwiają poznanie Healy oraz korzyści jakie daje jako urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne. Każda nowa osoba, która wstępuje na ścieżkę zdrowia z Healy potrzebuje opiekuna, osoby, która pokaże, omówi zaprezentuje najlepsze rozwiązania nowemu klientowi. Ponieważ firma Healy, jest wyłącznie producentem urządzenia Healy, potrzebuje do współpracy osoby, które będą rekomendowały jej produkty. Dlatego firma Healy prowadzi sprzedaż swoich produktów w systemie sprzedaży bezpośredniej, co daje możliwość rozwoju biznesu przez każdego użytkownika Healy. W tym celu wystarczy zawrzeć umowę z firmą jako niezależny partner biznesowy Healy World. Każdy partner za swoją pracę otrzymuje wynagrodzenie bezpośrednio od firmy. Poziom dochodów uzależniony jest wyłącznie od zaangażowania w swój biznes, który polega na pozyskiwaniu nowych klientów korzystających z produktów Healy i pomocy im przy wdrożeniu produktów Healy w swoją drogę do zdrowia. Wysokość dochodu jest wynikową wielu premii i bonusów zawartych w planie kompensacyjnym. Na miesięczne wynagrodzenie ma również wpływ wartość bonusów wypłacanych w ramach comiesięcznych promocji. Aby przekazać wszystkim aktywnym partnerom biznesowym know-how wprowadzenia klienta w produkty Healy World i pokazania rozwiązań w drodze do zdrowia powstały warsztaty dla konsultantów.

Dla kogo?

Plan warsztatów

Część 1

Część 2

Zarezerwuj swój udział

Co otrzymuje uczestnik?

Gdzie i kiedy?

Miejsce warsztatów i termin jest podany na każdy miesiąc na grupie "Healy Warsztaty"

Czas trwania?

Warsztaty trwają od godz. 10.00 - 18.00

Forma spotkania

Warsztaty są w systemie online lub stacjonarnym.

koszt

Podaj w formularzu miasto oraz państwo, w celu zoptymalizowania organizacji warsztatów.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojej rezerwacji, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma Aurum Instytut Medycyny Holistycznej Dorota Chmielewska, z siedzibą w Wysogotowie, ul. Wierzbowa 20. Więcej informacji na temat przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności oraz regulaminie.

Poznaj organizatora

AURUM Instytut Medycyny Holistycznej, to od 6 lat działająca jednostka szkoleniowa skierowana na praktyczną naukę zawodu i zdobycie wiedzy dla osób chcących pomagać innym ludziom, poznawać działanie różnorodnych terapii naturalnych, oraz urządzeń biomagnetycznych. 

Instytut jako Niepubliczna Instytucja Szkoleniowa AURUM Instytut Medycyny Holistycznej, organizuje pozaszkolne formy kształcenia w tym:

  1. Certyfikowane szkolenia dla specjalistów – diagnostów w zakresie diagnostyki urządzeniami biomagnetycznymi
  2. Konferencje dla Specjalistów do spraw zdrowia czyli Dietetyków, Naturopatów, Fizjoterapeutów, Lekarzy w celu promocji Naturalnych Metod Terapeutycznych
  3. Webinary w zakresie promocji usług pro zdrowotnych
  4. Spotkania dla grup społecznych w mniejszych miejscowościach. Spotkania skierowane są na promocję zdrowia wśród ludności poza dużymi ośrodkami miejskimi oraz działania edukacyjne w obszarze profilaktyki i zapobiegania rozwojowi chorób. 

AURUM Instytut Medycyny Holistycznej, działa w kierunku utworzenia grupy Certyfikowanych Konsultantów w zakresie specjalistycznej diagnostyki biomagnetycznej przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń takich jak Healy, analizator kwantowy oraz 8 DNLS. 

Justyna Chmielewska wywiad Aurum Akademia Diagnosty
Uczestnicy szkolenia 8DNLS Akademia Diagnosty Aurum

Zostań certyfikowanym konsultantem, a dowiesz się, że "Droga do zdrowia z Healy", jest tylko prosta!

Copyright © 2020 Aurum Instytut Medycyny Holistycznej. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka Prywatności | Regulamin

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.