Poznaj

Akademię Diagnosty

Profesjonalne szkolenia

Platforma ta została utworzona z myślą o kształceniu i wsparciu w rozwoju zawodowym Specjalistów zainteresowanych pracą w dziedzinie szeroko rozumianej promocji zdrowia. Jako Niepubliczna Instytucja Szkoleniowa organizujemy profesjonalne szkolenia i warsztaty, których celem jest praktyczne przygotowanie do prowadzenia gabinetu medycyny holistycznej.

Justyna Chmielewska Aurum Akademia Diagnosty

Wiedza oparta o doświadczenie

O prowadzącej

Akademia Diagnosty to

NOWOCZESNA FORMUŁA

Nowoczesna forma pozyskiwania wiedzy przy pomocy spersonalizowanego systemu szkoleniowego online.

DOSTĘP ONLINE

Możliwość odtwarzania szkoleń w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie.

AKTUALNA WIEDZA

Cykliczne webinary i spotkania online, umożliwiające bieżącą wymianę doświadczeń między specjalistami i systematyczny rozwój zawodowy.

ŚCIEŻKA DIAGNOSTY

Spersonalizowana ścieżka rozwoju kompetencji z możliwością uzyskania kwalifikacji potwierdzonych Certyfikatem Specjalista Medycyny Holistycznej

CERTYFIKATY

Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach organizowanych przez Akademii Diagnostów.

GRUPA DIAGNOSTÓW

Przynależność do prestiżowej Grupy Diagnostów, której członkowie nieustannie poszukują nowoczesnych technik diagnostyczno- terapeutycznych

200 diagnostów

Z naszej platformy akademiadiagnosty.pl skorzystało już przeszło 200 diagnostów, którzy wykorzystują zdobytą wiedzę w codziennej pracy. To takie profesje jak:

  • Dietetycy
  • Naturopaci
  • Zielarze
  • Fizjoterapeuci
  • Refleksjolodzy 
Zobacz co mówią o szkoleniach w Akademii Diagnosty.
Szkoleń
+
Minut
Certyfikatów
New Cases
finance company

Odbierz kupon 250 zł, na pierwsze zamówienie!

Specjalnie dla nowych klientów, przygotowaliśmy kupon o wartości 250 zł umożliwiający zakup dowolnego modułu szkoleniowego. 

Poznaj szkolenia

Uzyskaj certyfikat i wykorzystaj wiedzę w praktyce!

Urządzenia Biomagnetyczne

Jeżeli prowadzisz profesjonalny gabinet, warto wyposażyć go w nowoczesne urządzenia umożliwiające wielowymiarową diagnostykę przy zastosowaniu pola biomagnetycznego.

Tradycyjna medycyna chińska

Jeżeli potrzebujesz nowych możliwości diagnostycznych w oparciu o wiedzę lekarzy medycyny wschodu, koniecznie powinieneś odbyć to szkolenie.

Healy

Jeżeli chcesz poznać zagadnienia umożliwiające efektywne korzystanie z urządzenia w pełnym zakresie jego funkcjonalności. 

Badania laboratoryjne

Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie profesjonalnego odczytu badań laboratoryjnych, koniecznie sprawdź czego nauczysz się na tym szkoleniu.

Choroby w diagnostyce

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie są podłoża rozwoju chorób cywilizacyjnych i w jaki sposób profesjonalnie poprowadzić klienta ze zdiagnozowaną cukrzycą, nadciśnieniem, czy otyłością lub niedoczynnością tarczycy, sprawdź ten materiał szkoleniowy.

Kompleksowa obsługa

Jeżeli chcesz otrzymać pełen pakiet sprawdzonych w praktyce rozwiązań oraz dokumentów niezbędnych w pracy z klientem, do zastosowania w trakcie wizyty oraz zestawienie uniwersalnych kuracji ziołowo- suplementacyjnych, zobacz więcej.

Czwartkowe Spotkania Diagnostów edycja II

Czwartkowe spotkania Diagnostów, to cykl szkoleniowy przeznaczony specjalnie dla osób poszukujących specjalistycznej wiedzy w zakresie zaawansowanych tematów prozdrowotnych.

csd1-8

Czwartkowe Spotkania Diagnostów Edycja I

Czwartkowe spotkania Diagnostów, to cykl szkoleniowy przeznaczony specjalnie dla osób poszukujących specjalistycznej wiedzy w zakresie zaawansowanych tematów prozdrowotnych.

Suplokuracje

Jeżeli potrzebujesz poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną o praktyczne rozwiązania pomagające w pracy diagnosty, powinieneś zapoznać się z materiałem, który jest zawarty w dwóch edycjach Suplokuracji.

Newsletter Urządzenia Biomagnetyczne
services

Poznaj ścieżkę diagnosty

We offer all financial services including consultations, financial analysis and contract regulation.

Law

If you have one or few questions regarding business law or company legal issues this option is for you!

We provide startuppers with all needed assistance in financial, legal, economical, human resources and other issues.

This service includes your business analysis, marketing researches and financial planning.

Subscribe

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego szkolenia?

Subscribe now and receive the latest new from us!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.