Akademia Diagnosty

Blog poznajhealy.pl prowadzony jest w ramach platformy Akademia Diagnosty. Platforma ta została utworzona z myślą o kształceniu i wsparciu w rozwoju zawodowym Specjalistów zainteresowanych pracą w dziedzinie szeroko rozumianej promocji zdrowia. Jako Niepubliczna Instytucja Szkoleniowa organizujemy profesjonalne szkolenia i warsztaty, których celem jest praktyczne przygotowanie do prowadzenia gabinetu medycyny holistycznej.

Dlaczego warto skorzystać z Akademii Diagnosty?

Nowoczesna formuła

Nowoczesna forma pozyskiwania wiedzy przy pomocy spersonalizowanego systemu szkoleniowego online.

Dostęp online

Możliwość odtwarzania szkoleń w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Certyfikaty

Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach organizowanych przez Akademii Diagnostów.

Aktualna wiedza

Cykliczne webinary i spotkania online, umożliwiające bieżącą wymianę doświadczeń między specjalistami i systematyczny rozwój zawodowy.

Ścieżka Diagnosty

Spersonalizowana ścieżka rozwoju kompetencji z możliwością uzyskania kwalifikacji potwierdzonych Certyfikatem Specjalista Medycyny Holistycznej

Grupa Diagnostów

Przynależność do prestiżowej Grupy Diagnostów, której członkowie nieustannie poszukują nowoczesnych technik diagnostyczno- terapeutycznych

Poznaj uczestników Akademii Diagnosty

Akademia Diagnosty to platforma, z której skorzystało już ponad 200 specjalistów. Są to osoby zajmujące się dietoterapią, zielarstwem i naturoterapią. Zobacz co mówią o Akademii Diagnosty jej uczestnicy, klikając w film po prawej stronie.

Odtwórz wideo

Poznaj nasz fanpage

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Otrzymuj ważne informacje!

Zależy Ci na rzetelnej wiedzy
i chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami?
Zapisz się na newsletter wpisując poniżej swój email.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Formularz kontaktowy​​

Masz pytanie? Wypełnij formularz, a my w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą.

Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.