Nowa formuła szkoleń – Wiedza zdobyta poprzez doświadczenie innych

Polub nasz fanpage

Udostępnij!

Facebook
WhatsApp

Nowoczesna forma edukacji

Jak pokazał ostatni czas, pozyskiwanie wiedzy będzie zmierzało głównie w stronę formy online. Ma to na dzisiaj swoich zwolenników i przeciwników, ale jedno jest pewne, powstało kilka ciekawych rozwiązań do wymiany wiedzy i wspólnej edukacji. 

Akademia Diagnosty strona główna

Przykładem bardzo nowoczesnej formy edukacji jest Akademia Diagnosty, która umożliwia odbycie szkoleń osobom, które zamierzają prowadzić analizy w oparciu o urządzenia biomagnetyczne takie jak np. analizator kwantowy. Akademia Diagnosty(AD) już od początku swojego istnienia zaproponowała formę szkoleń online. Platforma ta stała się w ten sposób, w swojej formie, bardzo nowoczesnym rozwiązaniem dla ciągłej i systematycznej nauki.  Podsumowując dotychczasową działalność, postanowiono iść krok dalej. 

Poznaj szkolenie w nowej formule

Grupowa praca w ramach szkolenia online

Uznano, że każdemu, kto chce poszerzyć swój warsztat diagnostyczny, należy stworzyć możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach drogą online, ale w formie szkolenia grupowego. To bardzo nowoczesna propozycja wymiany doświadczenia i pokazania, jak można diagnozować, mając takie urządzenie jak kwantowy analizator składu ciała i jednocześnie pokazać swoje wyniki oraz zaprezentować schemat diagnozy innym osobom.
Biorąc udział w szkoleniu online, każda osoba dostaje możliwość zaprezentowania także swojego warsztatu diagnostycznego. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie utrwalić i zweryfikować wiedzę, ale także, co najważniejsze poznać różne techniki diagnostyczne wielu diagnostów. Każda osoba regularnie wykonująca badania i prowadząca analizy, ma ogromną bazę doświadczeń i wniosków własnych. To również pozwala tworzyć indywidualne schematy pracy z klientem oraz uzyskiwać bardzo pozytywne rezultaty prozdrowotne, co warto zaprezentować innym osobom. Dobrze jest również dowiedzieć się od innych jakie mają swoje doświadczenia jako diagności. Wszystkie te wartości można uzyskać poprzez grupowe szkolenia online.

Dopiero biorąc udział w takiej formie edukacyjnej mnożna zrozumieć jaką jeszcze wartość dodaną otrzymuje uczestnik. Wysłuchując różnych prelekcji wygłaszanych przez uczestników szkolenia online, następuje systematyczne utrwalenie przekazywanych informacji oraz doświadczanie czegoś, co można nazwać mimowolnym poznawaniem zindywidualizowanej koncepcji przyczynowo-skutkowej dla różnych przypadków chorobowych, zaprezentowanych przez uczestników szkolenia. Jak pokazują badania czynników, które mogą spowodować rozwój choroby jest bardzo wiele i tak naprawdę umiejętność właściwego zdefiniowania problemu, stanowi podstawę dalszej kuracji oraz sukcesu w powrocie do zdrowia. Dlatego też właściwe opracowanie wyników wymaga bardzo szerokiej i wszechstronnej wiedzy. Grupowe szkolenie online daje możliwość uzupełnienia wiedzy, przy jednoczesnym jej utrwaleniu

Jest jeszcze jeden bardzo ważny atut grupowych szkoleń online. Do tej pory osoby kończące szkolenia na platformie internetowej pozostawały bezimienne dla pozostałych jej członków.
Dzisiaj poprzesz wspólne szkolenia online możemy poznać się dużo lepiej, zwłaszcza w temacie prowadzenia diagnozy i warsztatu diagnostycznego.  Jest to też szansa na lepsze skupienie się na prezentowanym przypadku i wyciągnięciu dla siebie największych wartości z prezentowanych materiałów. To wszystko sprawia, że  uczestnicy grupowych szkoleń on line mogą spożytkować w pełni swój udział zarówno jako prelegenci oraz jako słuchacz.

Poznaj szkolenie w nowej formule

Kliknij w poniższy przycisk, aby poznać więcej informacji na temat nowego szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Otrzymuj ważne informacje!

Zależy Ci na rzetelnej wiedzy
i chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami?
Zapisz się na newsletter wpisując poniżej swój email.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.

Formularz kontaktowy​​

Masz pytanie? Wypełnij formularz, a my w ciągu 48h skontaktujemy się z Tobą.

Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.